ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Szanowni Państwo!

Nasza społeczność szkolna nie podzieli się w tym roku symbolicznym jajeczkiem podczas spotkania przedświątecznego. Jajko (z łaciny ab ovo oznaczało: od jaja) zawsze było symbolem początku, także narodzenia się na nowo i życia wiecznego.  Zatem chciałabym, abyśmy potraktowali ten symbol w tym roku jeszcze bardziej niedosłownie i wirtualnie. Dzielę się z ze wszystkimi: nauczycielami, pracownikami administracji i obsługi, uczniami oraz ich rodzicami jajkiem i składam najlepsze życzenia miłości, która jest najważniejszym ze wszystkich dóbr, zdrowia, które w ostatnim czasie jest dla nas bardzo ważnym celem i dla którego jesteśmy w stanie wiele poświęcić. Być może tegoroczne święta nie będą takie same, jak co roku, ale życzę też Państwu uśmiechów kierowanych w różny sposób od bliskich i znajomych i wytrwałości w tym trudnym czasie. Życzę, aby mimo wszystko święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość oraz stały się źródłem wzmacniania ducha.

Dyrektor PLSP – Beata Lewińska